Kujawsko-Pomorski Oddzia艂 Regionalny

Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

informuje, 偶e w zwi膮zku z naborami wniosk贸w na operacje typu:

1.Premie na rozpocz臋cie dzia艂alno艣ci pozarolniczej (poddzia艂anie 6.2)

2.Inwestycje zapobiegaj膮ce zniszczeniu potencja艂u produkcji rolnej (poddzia艂anie 5.1)

organizuje

spotkanie informacyjne/ konsultacje

dla potencjalnych Wnioskodawc贸w tego typu operacji.

Spotkanie odb臋dzie si臋 w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego

Oddzia艂u Regionalnego ARiMR w Toruniu, przy ul. D膮browskiego 4

w pi膮tek 9 listopada 2018

w godz. 9.00-13.00

W trakcie spotkania pracownicy Biura Wsparcia Inwestycyjnego udziela膰 b臋d膮 informacji dotycz膮cych zasad przyznawania pomocy, sposobu wype艂niania wniosku oraz biznesplanu, a聽tak偶e koniecznych za艂膮cznik贸w.

Niniejsze spotkania i konsultacje聽maj膮 na celu spowodowanie z艂o偶enia jak najwi臋kszej ilo艣ci kompletnych i dobrze przygotowanych wniosk贸w.

Nab贸r wniosk贸w na operacje typu 鈥濸remie na rozpocz臋cie dzia艂alno艣ci pozarolniczej鈥 rozpocz膮艂 si臋 15 pa藕dziernika i trwa膰 b臋dzie do 13 listopada br.

Nab贸r wniosk贸w na operacje typu 鈥濱nwestycje zapobiegaj膮ce zniszczeniu potencja艂u produkcji rolnej鈥 odb臋dzie si臋 w terminie od聽 5 listopada do 4 grudnia br.

Pracownicy Biura Wsparcia Inwestycyjnego

Kujawsko-Pomorskiego Oddzia艂u Regionalnego

ARiMR w Toruniu

Ze wzgl臋d贸w organizacyjnych prosimy o zg艂aszanie ch臋ci uczestnictwa w spotkaniu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczy膰, konieczne jest w艂膮czenie w przegl膮darce obs艂ugi JavaScript. do dnia 07.11.2018 r.