Rodzaj zajęć |
Dzień tygodnia oraz godzina zajęć |
Realizacja działań na rzecz kształtowania i rozwijania kompetencji kluczowych uczniów |
|
Zajęcia pozalekcyjne rozwijające z TIK sala nr 5 |
Sobota godz.9.00 – 11.15 (10,17,24 kwietnia 2021) |
Zajęcia pozalekcyjne dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
sala nr 6 |
Środa godz. 12.30 – 13.15 (7,14,21,28 kwietnia 2021) |
Zajęcia pozalekcyjne dydaktyczno-wyrównawcze z j.angielskiego sala nr 5 sala nr 7 |
Wtorek godz.13.45-15.15 ( 13,20 kwietnia 2021) |
Tworzenie warunków do nauczania opartego na metodzie eksperymentu |
|
Zajęcia pozalekcyjne rozwijające z geografii sala nr 4 |
Wtorek godz. 13.30 – 15.00 ( 13 kwietnia 2021) |
Zajęcia pozalekcyjne rozwijające z fizyki sala nr 3 |
Sobota godz.8.00 – 10.15 ( 10,17 kwietnia 2021)
|
Rodzaj zajęć |
Dzień tygodnia oraz godzina zajęć |
Działania na rzecz kształtowania i rozwijania kompetencji kluczowych uczniów |
|
Zajęcia pozalekcyjne rozwijające z TIK Sala nr 7 |
Poniedziałek godz.12.45 – 15.00( 12,19,26 kwietnia 2021) |
Zajęcia pozalekcyjne dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki sala nr 2 |
Wtorek godz. 14.40-15.25 (13,20 kwietnia 2021) |
Zajęcia pozalekcyjne dydaktyczno-wyrównawcze z j.angielskiego sala nr 2 |
Poniedziałek godz. 13.35-15.05 (12 kwietnia 2021) |
Zajęcia pozalekcyjne dydaktyczno-wyrównawcze z j. niemieckiego sala nr 1 |
Wtorek godz.17.30- 19.00 (13 kwietnia 2021) Wtorek godz.17.00 – 18.30 (27 kwietnia 2021)
|
Tworzenie warunków do nauczania opartego na metodzie eksperymentu |
|
Zajęcia pozalekcyjne rozwijające z matematyki Sala nr 2 |
Środa godz. 14.40-15.25 (7,14 kwietnia 2021) |
Zajęcia pozalekcyjne rozwijające z przyrody Sala nr 3 |
Poniedziałek godz. 12.45- 15.00 (12,19,26 kwietnia 2021) |
Zajęcia pozalekcyjne rozwijające z geografii Sala nr 3 |
Piątek godz. 10.50-11.35 (9,16,23 kwietnia 2021) Piątek godz. 12.45 – 14.15 (9,16,23 kwietnia 2021) |
Zajęcia pozalekcyjne rozwijające z biologii Sala nr 1 |
Wtorek godz. 16.00-17.30 ( 13 kwietnia 2021) Wtorek godz. 16.00-16.45 ( 27 kwietnia 2021) |